| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Number Of Drivers | 2 |
| Sound Isolating | YES |
| Charging Method | Charging case |
| Brand Name | XMSJ |
| Material | Metal |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication | WireLess |
| Style | Tws in-ear headphones |
| Plug Type | None |
| Waterproof | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Support Memory Card | No |
| Origin | Mainland China |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| With Microphone | Yes |
| Wireless Type | bluetooth |
| Battery life up to[hours] | 48 |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Sale!
Free Shipping on $30+
F9 5C Wireless Bluetooth Headphones Tws Waterproof Earbuds Earphones Digital Display Heaset Large Capacity Charging Case
Original price was: $15.98.$13.98Current price is: $13.98.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.