| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | Erilles |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Origin | Mainland China |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication | True wireless |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Certification | BQB |
| Number Of Drivers | 2 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Sound Isolating | YES |
| Waterproof | No |
| Wireless Type | bluetooth |
| Is wireless | Yes |
| Connectors | Type c |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Charging Method | Charging case |
| Function | For Office |
| Battery Capacity[mAh] | 200 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| With Microphone | Yes |
| Features | Active Noice Cancelling |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Free Shipping
Ends in
New Bluetooth headphones Cute wireless sports earbuds with ENC smart noise cancelling earbuds A favorite gift for pretty girls
$33.98
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.