| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | ZenRoicSea |
| Closure Type | zipper |
| Material | Acetate |
| Hooded | No |
| Filling | COTTON |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Decoration | Zippers |
| Style | Office Lady |
| Craft of Weaving | TAT |
| Age | MIDDLE AGE |
| Thickness | Wool Liner |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Season | Winter |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | Parkas |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Winter 2024 |
| Weight | 0.6kg |
| Support | Wholesale & Dropshipping |
Sale!
Free Shipping on $30+
2024 Winter New Short Down Cotton Jackets Coat Women Parkas Casual Loose Drawstring Slim Puffer Jacket Outwear Preppy Clothes
Original price was: $41.99.$23.99Current price is: $23.99.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.