| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | onepoem |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Autumn |
| Gender | unisex |
| Age Range | 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Collar | Hooded |
| Fabric Type | Oxford |
| Model Number | MB-2332 |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Thickness | heavyweight |
| Clothing Length | regular |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Color | Orange,Blue,Pink,Red,Yellow,Gray |
| Height | 90-145cm |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Baby and Girls Boys Plain Waterpoof Lined Hooded Zip Jackets School Kids Track Coats Child Outfit Tops Windbreaker 2-11Yr
Original price was: $45.99.$36.99Current price is: $36.99.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.