| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Gender | WOMEN |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | longqibao |
| Style | Casual |
| Closure Type | zipper |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Material | COTTON |
| Weight | 0.3kg |
| Pattern Type | Solid |
| Type | Slim |
| Decoration | Zippers |
| Model Number | TB7702 |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Thickness | Thin |
| Hooded | No |
| Filling | COTTON |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Down Jacket Winter Coat Women Parkas New 2017 Fashion Plus Size Cotton Padded Coat Stand Collar Thin Women Warm Jacket TB7702
Original price was: $49.99.$36.99Current price is: $36.99.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.










Reviews
There are no reviews yet.