| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Pattern Type | Patchwork |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Craft of Weaving | TAT |
| Thickness | Standard |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Filling | White duck down |
| Material | Nylon |
| Down Weight | 100g-150g |
| Closure Type | zipper |
| Hooded | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Model Number | 107723113016 |
| Release Date | Winter 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Type | regular |
| Decoration | Zippers |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Semir Down Jacket Women Mid-Length Loose Waist-Adjusting Clothes Trendy Winter Contrasting Color Spliced Hooded Retro Style Coat
Original price was: $218.99.$110.99Current price is: $110.99.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.