| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Pattern Type | Letter |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Craft of Weaving | TAT |
| Thickness | Thick |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Filling | White duck down |
| Material | POLYESTER |
| Down Weight | 150g-200g |
| Closure Type | zipper |
| Hooded | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Model Number | 101724113037 |
| Release Date | Winter 2024 |
| Gender | WOMEN |
| Weight | 1.756KG |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Pockets |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Semir Long Down Jacket 2024 Winter New Windproof Warm Loose Casual Jacket
Original price was: $284.99.$140.99Current price is: $140.99.
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.