| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Charging Method | Charging case |
| Brand Name | toocki |
| Material | Silica GEL |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Frequency Response Range | 50 – 20000 |
| Plug Type | L Bending |
| Is wireless | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Origin | Mainland China |
| Active Noise-Cancellation | No |
| With Microphone | Yes |
| Wireless Type | bluetooth |
| Weight[g] | 37.4 |
| Battery life up to[hours] | 4-5 hours |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Features | Dual Connection |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Control Button | Yes |
| Battery Capacity[mAh] | 300 |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Package List | Charging Cable |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Free Shipping on $30+
Toocki EJ05 Wireless Earphone TWS Bluetooth 5.3 Headphones Mini 3D Hifi Stereo Earbuds With Microphone for Mobile Phone Android
$16.98
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.