| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | Ordtop |
| Style | In-ear |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Origin | Mainland China |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication | WireLess |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Voice assistant built-in | No |
| Wireless Type | bluetooth |
| Control Button | Yes |
| Resistance | 32 |
| Is wireless | Yes |
| NFC Technology | No |
| Connectors | Type c |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Battery life up to[hours] | 40 |
| Charging Method | Charging case |
| Battery Capacity[mAh] | 400 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| With Microphone | Yes |
Sale!
Free Shipping
Ends in
Wireless Earbuds, Bluetooth 5.3 Headphones Sports Headphones In Ear with 4 ENC Noise Cancelling Mic, 40H Playback , LED Display.
Price range: $25.98 through $30.98
Limited TimeHigh-quality product designed for everyday use, offering durability and reliable performance.
Why shop with HloMart
Trusted by thousands of customers
Free Shipping
Free shipping on orders over $30
Fast Delivery
Arrives in 3–9 business days
Secure Checkout
SSL encrypted payments
Easy Returns
30-day money-back guarantee
Live Tracking
Track your order anytime
24/7 Support
U.S.-based assistance
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.